Łączymy nieprzeciętnych ludzi z wymarzonymi nieruchomościami

Naszą misją jest łączyć jak największą liczbę nieprzeciętnych ludzi z wymarzonymi nieruchomościami. Dlaczego? Przede wszystkim kochamy kontakt z drugim człowiekiem i możliwość niesienia mu pomocy. Największą radość sprawia dla nas moment, kiedy nasi klienci z uśmiechem i satysfakcją dziękują nam za naszą pracę, a my w głębi serca wiemy, że daliśmy z siebie 100%.

Wykształcenie prawnicze i ekonomiczne części naszej załogi, przydaję się na każdym etapie pracy pośrednika nieruchomości. Ciągle podnosimy nasze umiejętności, bo wierzymy w ideologię KAIZEN, która mówi, że każdego dnia możemy stawać się coraz lepszymi ludźmi, partnerami, przyjaciółmi czy przedsiębiorcami. Blisko 10 letnie doświadczenie w sprzedaży, nie zwalnia nas z ciągłej nauki. Lekcje czerpiemy od takich specjalistów jak Brian Tracy, Kevin Hogan, Mateusz Grzesiak, Jacek Walkiewicz, Jakub B. Bączek czy Tomasz Zieliński. Podnosimy nasze umiejętności przemawiania publicznego w największej organizacji na świecie liczącej ponad 200 tys. członków – Toastmasters.

Po co to wszystko? Po to żeby nasza praca i działania były jak najbardziej efektywne. Przez chwile się zastanówmy. Czy podczas tworzenia umowy przedwstępnej lepiej mieć po swojej stronie człowieka z wykształceniem prawniczym czy artystycznym? Czy podczas prezentacji państwa nieruchomości, lepiej mieć po swojej stronie sprawnego mówce, czy raczej małomównego mruczka? Czy podczas tworzenia
strategii marketingowej i jej realizacji, lepiej zaufać osobie, która uczyła się i wdrażała wiedze od światowych ekspertów, a sposób w jaki robi to jest kreatywny – może lepiej oddać dla kogoś kto rutynowo wprowadzi ofertę i będzie czekać na przysłowiowe „zbawienie”?

Jeśli odpowiedź, na któreś z powyższych pytań brzmi TAK, a dodatkowo szukasz partnera w znalezieniu lub sprzedaży nieruchomości to wybierz się z nami w podróż do realizacji tego celu BEZPIECZNIEJ, SPRAWNIEJ, LEPIEJ. "Podróż tysiąca mil zaczyna się od pierwszego kroku" jak pisał Konfucjusz.